بعضی پیامک‌های قبل از انتخابات سال ۸۸

بدون شک ایام قبل از انتخابات سال ۸۸ یکی از پرجنب و جوش ترین صحنه‌های سیاسی بعد از انقلاب بود، که البته با التهاباتی نیز همراه شد. بعضی از پیامک‌هایی که در آن ایام رد و بدل می‌شد را در گوشی خودم نگه داشتم و در سالگرد آن ایام در ادامه می‌آورم. غالب پیامک‌ها مربوط به طرفداران آقای احمدی نژاد بود و آن پیامک‌هایی که محتوای غیراخلاقی سیاسی داشت را نیاوردم. سالگرد حضور ۴۰ میلیونی مردم مبارک.(این مطلب بدلیل مشکلات فنی وب حذف شد و دوباره به لطف خدا برگردانده شد)

*… حدادعادل در راهپیمایی خودجوش بعد از نماز جمعه: به احمدی نژاد رأی می‌دهم چون نگران تکرار اتفاقات پس از دوم خرداد در کشور هستم.

*… آقای صدیقی استاد اخلاق: همه کفار متحد شده اند، تبلیغ برای احمدی نژاد از درس خواندن واجبتر است، دعاکنید، صدقه دهید، سکوت کردن مصداق منکر است! در شب سالگرد ارتحال امام معلوم شد چه کسانی به امام جام زهر دادند. بفرستید

*… کوشنر(وزیر امورخارجه فرانسه): خواسته صریح غرب در انتخابات ایران: هرکس جز احمدی نژاد است.

*… شبکه خبری گایسن: پیروزی احمدی نژاد به اندازه پیروزی حزب الله لبنان برای آمریکا و اسرائیل دردناک است. تایمزآنلاین: تنها راه توقف برنامه هسته ای ایران شکست احمدی نژاد است.

*… کوچک زاده نماینده تهران و عضو کمیسیون اصل ۹۰ مجلس: بنده به عنوان کسی که در کمیسیون اصل نود بارها این پرونده‌ها را دیده و رسیدگی کرده ام می‌گویم، افشاگری احمدی نژاد کاملاً حقیقت داشته و اعلام می‌کنم وی خود را فدا کرد.

*… حضرت آیت الله خامنه ای: بنده که اوضاع کشور را از همه آقایان بهتر می‌دانم و خبر دارم می‌دانم که بسیاری از این مطالبی که به عنوان انتقاد درباره وضع کشور و وضع اقتصاد و اینها می‌گویند، خلاف واقع است. اشتباه می‌کنند…(کردستان۲۲/۲/۸۸)

*… احمدی نژاد: در این دولت هیچ مطبوعاتی با شکایت دولت بسته نشده است درحالی که در دوره موسوی تنها روزنامه منتقد موجود(رسالت) باشکایت مستقیم دولت بسته شد.

*… ویژه: بهزاد نبوی در جمع حامیان موسوی: استراتژی ما در انتخابات این است که احمدی نژاد را دروغگو و بی اخلاق جلوه دهیم تا بتوانیم در ۴ سال آینده فشار رسانه ای را بر او تشدید کنیم.

*… دولت نهم به این دلیل مورد تخریب دو موج داخلی و خارجی قرار گرفته است که گفتمان او، گفتمان امام خمینی(ره) است، مخالفان این دولت با کینه ی امام خمینی به مخالفت با آن می‌پردازند. مقام معظم رهبری۸۷/۶/۵

*… به اعتقاد من، مرکزی که باید مبارزه با مفاسد اقتصادی را دنبال کند، دولت است و قوه قضائیه در مرحله آخر قرارمی‌گیرد، باید دولت سینه سپر کند و به میدان بیاید. رهبرانقلاب۸۲/۶/۵

*… من هنوز هم تلخی دوران نخست وزیری میرحسین را در ذائقه ی رهبری که گاهی بروز دارد، احساس می‌کنم.‌هاشمی‌در مقدمه کتاب امید و دلواپسی

*… جرأت مقابله با اژدهای هفت سر فساد در این دولت هست. رهبر انقلاب ۸۷/۶/۲

*… تاج زاده: موج بازگشت به سمت احمدی نژاد در شهرهای بزرگ براه افتاده. اگر دو روز دیگر ادامه پیدا کند همه چیزمان بر باد می‌رود!

*… سازمان برنامه در کشور بر اساس یک تفکر آمریکایی شکل گرفته است. کسانی که در این جا بودند اساساً تکرارکننده الگوهای غربی به خصوص آمریکایی برای به قول خودشان کشورهای در حال توسعه بودند. مقام معظم رهبری ۱۳۷۵

*… از فرمان ۸ ماده ای امام ره: در امر مبارزه با فساد نباید هیچ تبعیضی دیده شود، هیچ کس و دستگاهی نباید استثناء شود، هیچ شخصی یا نهادی نمی‌تواند با عذر انتصاب به اینجانب یا دیگر مسئولان کشور خود را از حساب کشی معاف بشمارد، با فساد در هرجا و هر مسند باید یکسان برخورد شود.

*… من در طول نهضت و انقلاب به واسطه ی سالوسی و اسلام نمایی بعضی افراد ذکری از آنان کرده و تمجیدی نموده ام، که بعد فهمیدم از دغدلبازی آنان اغفال شده ام. آن تمجیدها در حالی بود که خود را به جمهوری اسلامی‌متعهد و وفادار می‌نمایاندند، و نباید از آن مسائل سوء استفاده شود. و میزان در هرکسی حال فعلی اوست. صحیفه امام جلد ۲۱ ص ۴۵۲

*… لس آنجلس تایمز: سه نامزد دیگر ریاست جمهوری علیه احمدی نژاد بسیج شده اند.

*… بهزاد نبوی: احمدی نژاد انتخاب شود از ایران می‌روم.

*… آیت الله مظاهری، در دیدار با اعضای ستاد مردمی‌دکتر احمدی نژاد: اگر موشکباران سیاسی هم شدید مأیوس نشوید، مطمئن باشید فردای انتخابات، شما قوم از جهاد برگشته خواهید بود و هیچ چیز غیر از خدا و حفظ نظام مدنظرتان نباشد.

*… ضریب جینی www.tsd.cbi.ir/intTSD/display/display.aspx

*… این فضای بی بند و باری در حرف زدن و اظهار نظر علیه دولت مسائلی نیست که خداوند متعال به آسانی از آن‌ها بگذرد. مقام معظم رهبری

*… حجاریان در ستاد پویش دعوت از خاتمی: به موسوی گفتم آنقدر بگو احمدی نژاد دروغگو است که اگر گفت ماست سفید است دیگر مردم باور نکنند.

*… سایت رسمی‌بانک مرکزی: مدارک صحیح احمدی نژاد و غیر صحیح موسوی در بیان نمودارها: www.cbi.ir/simplelist/3484.aspx

*… رهنورد: شیرین عبادی یک سند افتخار برای انقلاب است./snn.ir

*… رئیس کل بانک مرکزی با تکذیب ادعاهای موسوی: حاضرم مناظره کنم.

*… سند کمک مالی (دانشگاه آزاد) به ستاد انتخاباتی کروبی و نیز مدارک مربوط به حمایت تمام قامت این دانشگاه از میرحسین موسوی در سایت جهان نیوز

*… تصویر صورتجلسه ۴ مدیرکل خاتمی‌در ۸۳/۸/۶ برای تغییر تعریف بیکاری tardid.com

*… فارس/ آیت الله کعبی: نامه‌هاشمی‌در تناقض  با تلاش برای برگزاری انتخابات سالم است.

*… فارس/ احمدی نژاد: باشم یا نباشم آن کسانی که  از این نظام باید اسباب کشی کنند باند ثروت و قدرت هستند.

*… رهبر انقلاب: با آغاز مبارزه با مفاسد اقتصادی نعره‌های مخالفت بلند خواهد شد.

*… بهزاد نبوی: اگر موسوی رأی نیاورد، احتمال دارد در کشور اغتشاش شود!

*… در پی توزیع نسخه بدلی سی دی ۹۰ سیاسی، نسخه اصلی این سی دی از سوی متعهدان نظام جمهوری اسلامی‌ایران توزیع شده است، نسخه ای از این برنامه را جهت تنویر افکار عمومی‌و اطلاع شما شما کاربران محترم بر روی سایت فارس ( قرار گرفت.)

*… حجت الاسلام صدیقی: رأی به احمدی نژاد همانند جهاد در راه خداست.


یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (امتیازی داده نشده)
Loading...

بازتاب

بازتاب URL برای این نوشته:
http://www.khanetab.ir/wp-trackback.php?p=727

ارسال دیدگاه